Zaloguj! | online: 4

9 grudnia 2006 - spotkania archiwalne

Podopieczni Akra Czajkowskiego, pod wodzą Michała Czerniaka - SSW Paluszak nie mieli problemów, by pokonać niżej notowany KAMPOL. Spotkanie nie było porywające, KAMPOL miał problemy z zagrywką rywala, popełniał też więcej własnych błędów, dlatego SSW Paluszak wygrał w trzech setach, zasłużenie.

Kadeci wygrali z Kelerisem Poznań w trzech setach, jednak spotkanie lidera 2 ligii z ostatnią drużyną w tabeli nie było wcale dla podopiecznych Zdzisława Kurka spacerkiem. Przyjezdni z Poznania stawili zaciekły opór, grając bardzo dobrze przez cały mecz, a szczególnie w pierwszej partii. Kadeci wygrali ją jednak na przewagi, do 26. W kolejnych nie mieli wcale łatwie. Mecz mógł się podobać, stał na wysokim, wyrównanym poziomie. Brawa dla Kadetów, jak i dla Kelerisa.

Zaraz po meczu pierwszego zespołu Kadetów, na parkiecie pojawiły się ich rezerwy - Kadeci 2. Młodzi adepci muszą się jednak sporo nauczyć, bowiem srogą lekcję siatkówki dał im Krecik. Doświadczeni zawodnicy na nic wzięli sobie wiek rywali. Wypunktowali ich każdy słaby punkt, zagrali bardzo dobrze, nie pozostawiając żadnych złudzeń, kto jest w tym dniu lepszy. Rozmiary zwycięstwa muszą budzić respekt, dla przyszłych rywali Krecika...

Pierwsze sety PIK/ZSP! Dość niespodziewanie Orły z Koszar męczyły się aż pięć setów z zespołem PIK/ZSP. Dotychczas zawodnicy ZSP nie zdobyli w trzech spotkaniach nawet seta, a spotkanie z Orłami rozpoczęli od prowadzenia 1:0. Kolejne sety, z wyjątkiem trzeciej partii były niezwykle wyrównane, a o końcowym wyniku musiał zadecydować tie-break, wygrany do 11 przez Orły z Koszar.

ISKRA Marzenin pokonała Polanina Strzałkowo.

KAMPOL - SSW Paluszak / 0:3
(16:25, 18:25, 17:25)

Kadeci - Keleris Poznań / 3:0
(28:26, 25:20, 25:22)

Kadeci 2 - Krecik / 0:3
(12:25, 15:25, 11:25)

Orły z Koszar - PIK/ZSP / 3:2
(24:26, 25:21, 25:18, 22:25,15:11)