Zaloguj! | online: 2

2 kwietnia 2006 - spotkania archiwalne

ISKRA Kołaczkowo 2 uległa Kelerisowi Poznań w trzech setach. Przyjezdni zaczęli z wysokiego "C", rozbijając rywala w pierwszej odsłonie, do 10! W kolejnych setach ISKRA się rozkręcała, a najbliżej zwycięstwa była w partii numer trzy, kiedy to prowadziła 18:15, jednak seria błędów i dobrej gry Kelerisa spowodowała, że mecz zakończył się w trzech setach.

GTW w trzech setach pokonała przyjezdnych z Czeszewa. Jednak tylko pierwsza partia była pod dyktando miejscowych, którzy wygrali ją do 17. Kolejne rozstrzygnęły się w końcówce. W obu setach Concordia miała piłki setowe, jednak zabrakło szczęścia. GTW wygrała do 26 i 28.

WKS Strzałkowo wygrało z PAKKA. Miejscowi mieli szanse by wygrać dwa pierwsze sety, jednak to goście objęli prowadzenie. To chyba podcięło skrzydła miejscowym, gdyż w trzecim secie wyraźnie oddali pole rywalom. Dwa punkty pojechały do Strzałkowa.

Drużyna Zenona Suchorskiego, EKA zagrała dobre dwa sety z MAWER Środa Wlkp., jednak cały pojedynek przegrała. Zaczęło się od prowadzenia MAWERu, jednak w kolejnym secie przyjezdni zaczęli robić proste błędy, co wykorzystała EKA i wygrała partię, do 21. W kolejnej było podobnie, EKA przeważała, a goście się gubili. Jednak w końcówce EKA stanęła i nie wykorzystała swojej szansy, gdyż przy prowadzeniu 2:1 mogło być różnie. czwarty set bez historii, 25:14 dla MAWERu.

92/97 Słupca na ostatni mecz zasadniczej rundy przyjechała mocno osłabiona. Zagrał bardzo młody zawodnik, który na codzień gra w MKS MOS Gimnazjum Słupca. Nicolaus Powidz wydawał się więc faworytem. Mecz zakończył się w trzech setach, wygrali przyjezdni z Powidza, choć trzeba przyznać, że Słupca postawiła w dwóch partiach spory opór, a uległa w trzeciej głównie za sprawą własnych błędów.

Spotkanie pomiędzy Orlikiem a Społem miało być hitem kolejki. Liczni kibice jednak się zawiedli. Społem poniósł klęskę. Orlik zagrał bardzo dobry mecz. Zawodnicy Społem nie mogli się przebić przez blok rywala, a jak już się to udało, to Miłosław grał czujnie w polu. W pierwszym secie od początku prowadził Orlik, w środku seta Społem Dekspol jednak wyrównał i zanosiło się na emocje. Były, jednak pozasportowe. Atakował "Banan", jednak wpadł przez siatkę na "Cieloka", no i się zaczęło. Krótkie przepychanki słowne, a na koniec niesportowe gesty Bartka C. w stronę rywala. Końcówka seta należała jednak do gości. Kolejna partia to popis Orlika i zupełna niemoc w składzie Społem - 25:15! W ostatnim secie goście grali swoje, a Dekspol nie mógł mimo roszad w składzie znaleźć recepty na zwycięstwo.

ISKRA Kołaczkowo 2 - Keleris Poznań / 0:3
(10:25, 18:25, 20:25)

GTW - Concordia Czeszewo / 3:0
(25:17, 28:26, 30:28)

PAKKA - WKS Strzałkowo / 0:3
(24:26, 23:25, 18:25)

MAWER Środa Wlkp. - EKA / 3:1
(25:15, 21:25, 25:21, 25:14)