Zaloguj! | online: 2

8 stycznia 2005 - spotkania archiwalne

Gimnazjum gładko pokonało Krecika, prowadząc w całym spotkaniu pewnie, od początku do końca. Krecik nawiązał walkę tylko w pierwszym secie, ale kolejne były już znacznie gorsze.

Równie gładko przegrał drugi zespół ISKRY Kołaczkowo. TBS po wzmocnieniach gra duzo lepiej, nie zostawił dziś rywalom złudzeń. Każdy set był pod dyktando TBS, a wyróżnił się Marcin Wawrzyniak.

EKA utrzymała się w grupie A trzeciej ligii, ale już w pierwszym meczu została dosłownie rozbita przez podopiecznych Ryszarda Tuszyńskiego. ZSTiO grał pewnie, dokładnie i pomimo kilku przestojów w grze pokonał rywala dość łatwo.

Koszary 2 wygrały z PAKKA 3:1. Mecz szczególnie w pierwszych trzech setach był bardzo zacięty. Obie drużyny fantastycznie broniły w polu, nie brakowało widowiskowych obron. Koszary prowadziły 2:1 w setach i w czwartej odsłonie PAKKA chyba się poddała. Zespół w którym wystepuje dziewczyna, córka Romana Kupsia zdołał ugrać tylko osiem oczek. Koszary 2 zdobyły dwa punkty i to był z pewnością mecz dnia!

Gimnazjum nr 2 - Krecik / 3:0
(25:21, 25:12, 25:18)

ISKRA Kołaczkowo 2 - TBS / 0:3
(18:25, 14:25, 13:25)

EKA - ZSTiO / 0:3
(13:25, 13:25, 13:25)

PAKKA - Koszary 2 / 1:3
(18:25, 28:26, 18:25, 8:25)