Zaloguj! | online: 2

17 grudnia 2004 - spotkania archiwalne

W pierwszym secie meczu TBS z Krecikiem na boisku panował ogólny chaos. Zespoły, oba zresztą grały niedokładnie, źle. Nawet w zagrywce. Pierwsza uporządkowała to ekipa TBS, która wystąpiła w nieco zmienionym składzie niż w poprzednich meczach. Oczywiście mowa o wzmocnieniach. Przyniosły one skutek, bo już w pierwszej odsłonie grający przeciętnie Krecik schodził z parkietu pokonany. Drugi set rozpoczął się od prowadzenia TBS 5:1, ale chwilę później dobra gra w polu i bloku Krecika przyniosła wyrównanie 6:6. Potem było jeszcze 9:9, 13:13 po zaciętej grze. Krecik wyszedł jednak na prowadzenie, po tym niemrawym początku, sprawiając wrażenie lepiej zgranego zespołu. Jednak nie trwało to długo. Błędy w odbiorze dobrze bitej zagrywki TBS i Krecik miał już 3 oczka straty. Krecik zdołał dojść na 19:20, ale potem punktował już tylko TBS.
Set numer trzy był niemal kopią partii drugiej, też 5:1 na początku dla TBS, z tą różnicą, że Krecik wciąż, przez całego seta miał kilku punktową stratę. Mecz zakończył się pewnym, choć niespodziewanym zwycięstwem TBS.

Kadeci w pierwszym secie zdemolowali ISKRE Kołaczkowo 2. Wynik tego nie odzwierciedla, bo mając kolosalną przewagę trener Kurek wprowadził w połowie seta zmienników. Ci już grali gorzej, dlatego ISKRA podniosła się i ugrała 19 oczek.
Drugi set był podobny, choć przewaga Kadetów była juz nie tak miażdżąca. Też w końcówce grali zmiennicy i ISKRA dochodziła.
Seta trzeciego Kadeci rozpoczęli drugą szóstką, miali bowiem juz przed spotkaniem zapewniony awans do silniejszej grupy, więc trener dał pograć wszystkim. ISKRA zdecydowanie lepiej zagrała, obejmując kilku punktową przewagę. Grała rozważnie i spokojnie, na nic sie zdały zmiany Kadetów w końcówce. ISKRA wygrała seta.
Czwarty, jak się okazało ostatni set był kopią drugiego. Kadeci zaczęli podstawową szóstką, zrobili przewagę, by w końcówce mogli ją utrzymać rezerwowi.

TBS - Krecik / 3:0
(25:19, 25:20, 25:17)

Kadeci - ISKRA Kołaczkowo 2 / 3:1
(25:19, 25:18, 17:25, 25:18)