Zaloguj! | online: 5

11 grudnia 2004 - spotkania archiwalne

TBS prowadził wyrównaną walkę z podopiecznymi Ryszarda Tuszyńskiego tylko w pierwszej partii, choć i jej nie zdołał wygrać, poległ do 19. W kolejnych ZSTiO grające porządną siatkówkę pozwoloło rywalom na zdobycie odpowiednio 14 i 15 oczek. nie zapominajmy jednak, że w szeregach TBS grają kobiety, na dodatek radzą sobie bardzo dobrze.

Mecz ISKRY Kołaczkowo 2 z EKA był dość dziwny... Przyjezdni wygrali gładko, do 13 pierwszą partię i niewątpliwie było to zaskoczenie, bo raczej to EKA była faworytem spotkania. Potwierdziła to w secie numer dwa, wygrywając go równie gładko jak poprzedniego rywale. W trzeciej odsłonie doszło do emocjonującej końcówki, w której więcej szczęścia mieli miejscowi, wygrywając na przewagi. Kto wie, czy gdyby ISKRA nie wygrała tego seta, nie doszlo by do nespodzianki? Jednak gdybanie EKA zakończyła w ostatnim secie, deklasując przeciwników - do 10.

Społem Dekspol wyraźnie zlekceważył rywala, grał na luzie, nie przykładając się specjalnie, mimo to pewnie wygrał seta do 18. W drugim nic się nie zmienilo, EKKA nie miała kim straszyć Społemowców, zawodził nawet Jacek Urbaniak, brakowało Czaji. Dekspol prowadził już 24:14, ale tutaj zaskoczył blok EKKI, i nałożyły się błędy rywala - trójka rozgrywaczy na boisku, a każdy z nich miał zapędy by wystawiać, tym samym nie wystawiał nikt :) EKKA zdołała ugrać 18 oczek. Set ostatni wyglądał podobnie, większość punktów EKKA zdobyła przez błędy rywala, lub blokiem, który w miarę funkcjonował. Jednak nie starczyło to, by ugrać choćby seta Cieloszykom i spółce...

Progress przegrał zaległy mecz z Powidzem w trzech setach. Spotkanie odbyło się w Powidzu, na okolicznościowym turnieju, ale wyniki zaliczane są do naszej ligi.

Progress pokonał LO Września w czterech setach.

W tym samym turnieju Słupca pokonała Progress. W trzech setach.

TBS - ZSTiO / 0:3
(19:25, 14:25, 15:25)

EKA - ISKRA Kołaczkowo 2 / 3:1
(13:25, 25:11, 27:25, 25:10)

EKKA - Społem Dekspol / 0:3
(18:25, 19:25, 18:25)

Progress - Nicolaus Powidz / 0:3